Ramazan Akgün - Proestetik
Ramazan Akgün

Dr.
Ramazan Akgün

1995 yılında Uşak'ta doğdu. Liseyi Uşak Şehit Abdulkadir Kılavuz Lisesi'nde tamamladı. Uşak Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 2019 yılında mezun oldu. Porselen laminate veneer ve zirkonyum kaplamalar, kompozit dolgular, implant üzerine protezler ve gülüş tasarımı eğitimi aldı. Küçük diş ameliyatları ve botoks, hibrit protezler, kanal tedavileri, dolgular ve diş beyazlatma deneyimleri konularında kendini geliştirdi.

İzmir Bostanlı'da özel bir klinikte Estetik Diş Hekimi olarak 3 yıl çalıştı. Mart 2023'ten bu yana profesyonel kariyerine Pro Estetik Diş Sağlığı Kliniği'nde devam etmektedir.

Yetenekler

Hakkımızda

Kliniğimiz 2011 yılında Doç. Dr. M. Selim Bilgin ve ekibi İzmir Alsancak'ta Pro Estetik Diş Kliniği bünyesinde. 500 m2'ye yakın alanda geniş ve modern bir klinikte tüm diş branşlarında ulusal ve uluslararası tüm hastalara diş hekimliği hizmeti vermekteyiz.

Diş hekimlerimizin tamamı Türk Diş Hekimleri Birliği üyesidir. İngilizce konuşuyorlar ve uluslararası hastalarla diş tedavileri ve gülümsemenizi geri kazandırmak için mevcut seçenekler hakkında bağlantı kurma konusunda çok fazla deneyime sahipler.

ÜCRETSİZ PLANLAYALIM