Hollywood Smile -Gülüş Tasarımı - İzmir Alsancak
Hollywood Smile

Hollywood Smile

Dişlerinizi mükemmel şekline, boyutuna ve rengine kavuşturarak estetik bir gülüşe kavuşmanızı sağlıyoruz. İzmir'de Hollywood Smile tedavi yöntemleri birden fazla olup 1 hafta içerisinde tamamlanabilmektedir.Estetik Diş Hekimimiz, sizler için en uygun Hollywood Smile tedavi yöntemine karar verecektir.

Hollywood Smile

Hollywood Smile, ismini Hollywood yıldızlarının parlak gülüşlerinden alan tedavi yöntemlerinin bütünüdür. Dişlerinin görüntüsünden ve fonksiyonundan memnun olmayan hastalara Hollywood Smile gülüş tasarımı içerisinde yer alan tedaviler uygulanmaktadır. Bu tedavi yöntemleri sayesinde dişlerde meydana gelen deformasyonlar ortadan kaldırılır, çapraşık olan dişler aynı hizaya getirilir, diş eksikleri giderilir ve çiğneme fonksiyonları iyileştirilir.
Hastanın çene, dudak ve surat yapısına en uygun dişler bu tedavi sayesinde sağlanır. Tedavi sonunda hastalar daha doğal, estetik ve parlak bir gülümsemeye kavuşur, önceki görüntüden kaynaklanan özgüvensizlik hissi ortadan kalkar. Hollywood Smile İzmir’de uygulanan en yaygın tedaviler arasındadır.

Hollywood Smile Tedavi Yöntemleri

Hollywood Smile gülüş tasarımı içerisinde dişteki problemleri ortadan kaldırmak için uygulanan pek çok farklı prosedür bulunmaktadır.

 • Zirkonyum kaplamalar
 • Lamineler
 • İmplant Tedavisi
 • Diş eti tedavileri
 • Botoks
 • Diş beyazlatma
 • Ortodontik tedaviler Hollywood Smile tedavi yöntemleri arasındadır.

Hollywood Smile Avantajları

Diş kusuru olan ve tam bir gülüş makyajı prosedürüne ihtiyaç duyan hastalara Hollywood Smile gülüş tasarımı tedavilerinden uygun olanı uygulanır. Tedavinin avantajları ise şunlardır;

 • Tedavi seçeneği çoktur. Bu nedenle en uygun ve en doğru prosedüre karar verilebilir.
 • Hasta simetrik ve estetik bir gülüşe sahip olur.
 • Kötü diş görüntüsünden kaynaklı özgüven kaybı ortadan kalkar.
 • Damak problemleri ve diş sorunları giderilir.
 • Daha rahat ve sağlıklı ısırma ve çiğneme yapılır.

Hakkımızda

Kliniğimiz 2011 yılında Doç. Dr. M. Selim Bilgin ve ekibi İzmir Alsancak'ta Pro Estetik Diş Kliniği bünyesinde 500 m2'ye yakın alanda geniş ve modern bir klinikte tüm diş branşlarında ulusal ve uluslararası tüm hastalara diş hekimliği hizmeti vermekteyiz.

Diş hekimlerimizin tamamı Türk Diş Hekimleri Birliği üyesidir. İngilizce konuşuyorlar ve uluslararası hastalarla diş tedavileri ve gülümsemenizi geri kazandırmak için mevcut seçenekler hakkında bağlantı kurma konusunda çok fazla deneyime sahipler.

ÜCRETSİZ PLANLAYALIM

Diş Kuronu
Diş Kuronu

Diş Kuronu

Kuron, diş gücünü ve dayanıklılığını artırmak ve daha pürüzsüz bir görüntü oluşturmak için hasarlı bir…

Tedavi Süresi

6-12 Ay

Gummy Smile
Gummy Smile

Gummy Smile

Gummy Smile, kişi gülümserken ya da konuşurken damağın ortalama 2 mm'den daha fazla görünmesi durumuna…

Tedavi Süresi

6 Gün

Protez
Protez

Protez

Protez, diş, diş eti ve ağız içi dokuların zarar gördüğü ya da diş kayıplarının yaşandığı…

Tedavi Süresi

5 Gün

Sinüs Lifting / Kemik Grefti
Sinüs Lifting / Kemik Grefti

Sinüs Lifting / Kemik Grefti

Kemik grefti köprü çalışmaları ve diş implantları ile yakından ilgilidir. Restorasyonun başarısı için implant bölgesinde…

Tedavi Süresi

6-12 Ay