Invisalign Teen - Proestetik
Invisalign Teen

Invisalign Teen

Gençseniz eğer uğraşacak çok şeyiniz var demektir. Çarpık ve yamuk dişlerin bunlardan birisi olmasına gerek yok. Ya da diş tellerinin zorluğuna katlanmanıza. Invisalign (şeffaf plak) ile çapraşık dişlerden kurtulabilmek mümkündür. Sizlere bu yöntemi en iyi şekilde sunmaktan mutluluk duyuyoruz! En popüler ve en sık tercih edilen tedavi yöntemlerinden bir tanesi olan invisalign tedavisini sizlere sunuyoruz!

Invisalign Teen

Gençler için Tasarlandı!

Gençlerimize En Güzel Gülümsemeyi Veriyoruz.

Invisalign Teen™, standart Invisalign® sisteminin sunduğu aynı etkili teknolojiyi sunar, dişleri bir dizi neredeyse görünmez plakla düzeltir. Diş hekimlerimiz sizlere konu ve süreçle ilgili tüm bilmeniz gerekenleri anlatacaktır.

Neden Invisalign Teen™

Olumlu Benlik Saygısı: Invisalign Teen ile ağzınızda sürekli göründüğünü düşündüğünüz metal tellere maruz kaldığınızı düşünmeyeceksiniz. Görüşünüzde hiçbir şey değişmeyecek! İstediğiniz gibi gülümseyecek ve bunu dert etmeyeceksiniz.

Hakkımızda

Kliniğimiz 2011 yılında Doç. Dr. M. Selim Bilgin ve ekibi İzmir Alsancak'ta Pro Estetik Diş Kliniği bünyesinde 500 m2'ye yakın alanda geniş ve modern bir klinikte tüm diş branşlarında ulusal ve uluslararası tüm hastalara diş hekimliği hizmeti vermekteyiz.

Diş hekimlerimizin tamamı Türk Diş Hekimleri Birliği üyesidir. İngilizce konuşuyorlar ve uluslararası hastalarla diş tedavileri ve gülümsemenizi geri kazandırmak için mevcut seçenekler hakkında bağlantı kurma konusunda çok fazla deneyime sahipler.

ÜCRETSİZ PLANLAYALIM

Invisalign Teen
Invisalign Teen

Invisalign Teen

Gençseniz eğer uğraşacak çok şeyiniz var demektir. Çarpık ve yamuk dişlerin bunlardan birisi olmasına gerek…

Tedavi Süresi

6-12 Ay

Protez
Protez

Protez

Protez, diş, diş eti ve ağız içi dokuların zarar gördüğü ya da diş kayıplarının yaşandığı…

Tedavi Süresi

5 Gün

Invisalign®
Invisalign®

Invisalign®

Invisalign® ortodonti için önemli bir gelişmedir. Dişe takılan ve görüntüsü kişiyi rahatsız eden metal teller…

Tedavi Süresi

6-12 Ay

Bonding
Bonding

Bonding

Bonding, diş boşluğunu doldurmak, renk eşitsizliğini gidermek ya da çatlak ve kırık dişleri onarmak gibi…

Tedavi Süresi

6 Gün