İzmir Zirkonyum Kaplama - En İyi Kaplama Tedavisi Proestetik
İzmir Zirkonyum Kaplama

İzmir Zirkonyum Kaplama

Dişlerinize doğal ve sağlıklı bir dokunuş: Zirkonyum Kaplama!

Pro Estetik bünyesinde İzmir’de zirkonyum kaplama işlemini titizlikle yapıyoruz. Dişlerdeki estetik kayıpları minimuma indirerek hastalarımıza doğal bir gülüş sunuyoruz.

İzmir Zirkonyum Kaplama

İzmir Zirkonyum Kaplama Alsancak’ta Fark Yaratır!

İzmir Zirkonyum Kaplama Alsancak’ta kliniğimizde, uzman ekibimiz tarafından yapılır. Kullandığımız son kalite malzemeler ile doğal dişe en yakın görünüm elde edilir. Özel fırınlama tekniği ile elde edilen zirkonyum kaplamalar uzun ömürlü ve sağlamdır.

Pro Estetik güvencesiyle kaplamalarınız kırılmaya ve çatlamaya dayanıklıdır. Zirkonyumun ışığı geçiren yarı saydam yapısıyla dişlerinizde estetik bir uyum sağlanır. Pürüzsüz yapıdaki kaplamalarınızda herhangi bir renk değişimi, lekelenme olmaz.

İzmir Zirkonyum Kaplama Fiyatları

İzmir zirkonyum kaplama fiyatlarımız TDB verilerine göre her yıl güncellenir. Kaplama fiyatları 2000 TL – 10.000 TL arasında değişir.

En doğru fiyatlandırma için ücretsiz ilk muayene hizmetimizle gelin tedavinizi birlikte planlayalım!

İzmir Zirkonyum Kaplama: Estetik ve Dayanıklılık

Zirkonyum, diş tedavilerinde kullanılan özel bir kaplama malzemesidir ve diş estetiğine odaklanan bireyler için mükemmel bir seçenek sunar. Zirkonyum diş kaplamaları, estetik kaygıları olan hastalara doğal diş görünümü ve uzun ömürlü kullanım avantajları sağlar.

Zirkonyum kaplamalar içeriğinde metal bulundurmaz ve tamamen porselenden oluşur. Bu sayede hem daha doğal bir görünüm sunar hem de ağızda herhangi bir tat değişimine neden olmaz.

zirconium-veneers-zirkonyum-kaplama

Hakkımızda

Kliniğimiz 2011 yılında Doç. Dr. M. Selim Bilgin ve ekibi İzmir Alsancak'ta Pro Estetik Diş Kliniği bünyesinde 500 m2'ye yakın alanda geniş ve modern bir klinikte tüm diş branşlarında ulusal ve uluslararası tüm hastalara diş hekimliği hizmeti vermekteyiz.

Diş hekimlerimizin tamamı Türk Diş Hekimleri Birliği üyesidir. İngilizce konuşuyorlar ve uluslararası hastalarla diş tedavileri ve gülümsemenizi geri kazandırmak için mevcut seçenekler hakkında bağlantı kurma konusunda çok fazla deneyime sahipler.

ÜCRETSİZ PLANLAYALIM

Invisalign Teen
Invisalign Teen

Invisalign Teen

Gençseniz eğer uğraşacak çok şeyiniz var demektir. Çarpık ve yamuk dişlerin bunlardan birisi olmasına gerek…

Tedavi Süresi

6-12 Ay

All On 4
All On 4

All On 4

Uzun yıllardır diş hekimleri tarafından uygulansa da son yıllarda popülerliğini giderek arttıran All-on-4 implantlar sayesinde…

Tedavi Süresi

2-6 Ay

İzmir Diş İmplantı
İzmir Diş İmplantı

İzmir Diş İmplantı

Dişlerinizdeki kayıplar gülüşünüze engel olmasın! İzmir’de diş implant tedavisini en kaliteli ürünlerle sizlere sunuyoruz. Pro…

Tedavi Süresi

2-4 Ay

Hollywood Smile
Hollywood Smile

Hollywood Smile

Dişlerinizi mükemmel şekline, boyutuna ve rengine kavuşturarak estetik bir gülüşe kavuşmanızı sağlıyoruz. İzmir'de Hollywood Smile…

Tedavi Süresi

6 Gün

Zirkonyum Diş Kaplamasının Avantajları

Doğal ve Estetik Görünüm:

Zirkonyum diş kaplamaları, beyaz, şeffaf ve ışığı geçiren özellikleri sayesinde doğal diş estetiğine en yakın sonuçları sunar. Ağzınızdaki diğer dişler ile kolaylıkla uyum sağlar. Gülüşünüzdeki estetik dokunuşu gözle görülür kılar.

Renk Değişikliğine Direnç:

Zirkonyum pürüzsüz yapısıyla renk değiştirmez. Bu özelliğiyle diş estetiğini uzun süre korur ve hastanın özgüvenini artırır.

Biyouyumlu ve Dayanıklı:

Metal içermeyen zirkonyum, biyouyumlu bir malzemedir. Ağız içinde uzun yıllar kullanılabilir, diş eti sağlığını olumsuz etkilemez ve dayanıklılığıyla öne çıkar.

Yüksek Dayanıklılık:

Zirkonyum diş kaplamaları, kırılma direnci yüksek olan bir yapıya sahiptir. Çiğneme basıncına, çapraz kuvvetlere ve taşlama durumlarına karşı dayanıklılık sağlar.

İzmir Zirkonyum Kaplama Tedavi Süreci

İzmir zirkonyum kaplama Alsancak’ta kliniğimizde titiz bir muayene sonrası yapılır. Her aşama uzman hekimlerimizce yönetilir ve işlem sonrası düzenli kontroller yapılır.

Muayene ve Planlama:

Detaylı muayene ve röntgen incelemesi ile tedavi planlaması yapılır. Sağlıklı diş ve diş eti yapısı, başarılı bir zirkonyum kaplama tedavisi için önemlidir.

Diş Hazırlığı:

Zirkonyum kaplama yapılacak dişler tıraşlanır ve ölçü alınır. Dişin durumuna bağlı olarak tıraşlama miktarı belirlenir.

Ölçü Alımı:

Alınan ölçüler laboratuvara gönderilir ve kalıcı zirkonyum kaplama yapımına başlanır.

Geçici Diş Uygulaması:

Kalıcı dişler hazır olana kadar geçici diş uygulanır. Kalıcı zirkonyum kaplamalar tamamlandığında geçici diş değiştirilir.

Neden Zirkonyum Kaplama?

Implant Sonrası Restorasyon: İmplant tedavisi sonrasında kaybedilen dişlerin estetik ve fonksiyonel restorasyonunda ideal bir çözümdür.

Köprü İhtiyacında Estetik Çözüm: Diş köprüsü gerektiğinde, estetik bir çözüm sunarak doğal gülüşü destekler.

Çeşitli Diş Sorunlarına Çözüm: Kırık, çürük veya çapraşık dişlerin düzeltilmesinde etkili bir tedavi sunar.

Diş Beyazlatma Yanıt Vermeyen Durumlar: Diş beyazlatma tedavilerine yanıt vermeyen renk kayıplarında etkili bir alternatiftir.

İzmir Zirkonyum Diş Fiyatları

İzmir zirkonyum diş fiyatları 2024 itibariyle 2000 TL’den başlar. Fiyatlandırma kaç dişe kaplama yapılacağına, tedavi sürecine göre değişiklik gösterebilir.

İzmir Zirkonyum Gülüş Tasarımı

Dişlerin daha estetik görünmesi için yapılan tedaviler gülüş tasarımı, Hollywood smile olarak adlandırılır. Tedavi için hastalar diş hekimlerine başvurur ve daha estetik bir gülüş için hastanın ihtiyacı olan tedavi belirlenir.

Zirkonyum kaplamalar, estetik beklentisi yüksek hastalara, doğal görünüm, dayanıklılık ve biyouyumlu bir çözüm sunar. İzmir'de zirkonyum kaplama tedavisi için bize ulaşın ve gülüşünüzdeki sağlığı ve estetiği bir araya getirin!