İzmir diş beyazlatma işlemi dişlerinde renk değişimleri olan hastalar için uygulanır. Dişlerdeki renk değişiklikleri kişilerde özgüvensizliğe sebep olabilir. Siz de bu sorundan muzdaripseniz yazımızdan beyazlatma işleminin tüm süreç detaylarını öğrenebilirsiniz.

Beyazlatma işlemi klinikte tedavi, evde tedavi veya lazer ile tedavi olarak üçe ayrılır. Tedavilerin fiyatları ve süresi de kişinin dişinin rengine ve yapısına bağlıdır. Yazımızda bu süreci detaylarıyla anlattık. Aklınızda kalan diğer tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilir, dişlerinizdeki bu renk eşitsizliğinin tespiti için ücretsiz muayene hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

İzmir Diş Beyazlatma Ücreti

izmir diş beyazlatma

İzmir diş beyazlatma için özel kliniklere veya İzmir’deki devlet hastanelerine başvurabilirsiniz. Güvendiğiniz bir yer seçip tedavinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak diş beyazlatma devlet hastanelerinde yeni yeni yapılmaya başlandığı için her hastane bu işlemi uygulamıyor olabilir. Bunun için öncesinde hastaneden detaylı bilgi almanız tavsiye edilir.

Kliniğimizi arayarak veya mail yoluyla diş tedaviniz, problemleriniz hakkında tüm sorularınızı bize danışabilirsiniz. Her türlü tedavi hizmeti için uzman kadromuz sizinle iletişimde olacaktır.

Diş beyazlatma izmir fiyat bilgisi için TDB sayfasından alınmış fiyatları tablo yardımıyla inceleyelim.

İşlemFiyat (KDV dahil değil)Fiyat (KDV dahil)
Diş Beyazlatma Vital Tek Diş600,00 TL660,00 TL
Diş Beyazlatma Devital Tek Diş736,36 TL810,00 TL
Diş Beyazlatma Tek Çene3.504,55 TL3.855,00 TL

Diş beyazlatma fiyatları 2023 yılı itibariyle Türk Diş Hekimleri Birliği tarafından genel olarak belirlenmiş olup klinikten kliniğe değişiklik gösterebilir. Diş beyazlatma fiyatları hakkında daha detaylı bilgi için öneri içeriğimize göz atabilirsiniz. Kafanızda hala soru işaretleri varsa ve bilgi almak istiyorsanız da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Öneri İçerik: Bleaching Diş Beyazlatma Ücreti 2023

İzmir Diş Beyazlatma Devlet

İzmir diş beyazlatma işlemi yaptırmak için pek çok klinik ve hastane bulunmaktadır. Siz de bunlar arasından hasta memnuniyetine ve yorumlara bakarak seçim yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra önceden randevu almanız, doktorunuza probleminiz hakkında bilgi vermeniz de tavsiye edilir. Gelin birlikte İzmir’de diş beyazlatma işlemi yaptırmak isteyenler için İzmir'deki en iyi ağız ve diş sağlığı merkezlerini listeleyelim.

İşte İzmir’deki en iyi diş hastaneleri:

  1. Konak Diş Eğitim ve Araştırma Hastanesi
  2. İzmir Eğitim Diş Hastanesi
  3. Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
  4. Alsancak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
  5. Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Diş beyazlatma işlemi estetik bir müdahele olduğu için eskiden devlet hastanelerinde yapılmıyordu. Şimdiyse bu işlem bazı devlet hastanelerinde yapılmaya başlanmıştır. Bu nedenle her diş hastanesinde bu işlem yapılmıyor olabilir. Önerdiğimiz diş hastaneleri İzmir’in en iyi devlet ağız ve diş sağlığı merkezleri de olsalar da öncesinde işlemle ilgili bilgi alarak emin olmanızı tavsiye ederiz.

İzmir Diş Beyazlatma Kalıcı

izmir diş beyazlatma

İzmir diş beyazlatma farklı hastaneler ve kliniklerde gerçekleştirilebilir. Uygulanan tedavi yöntemleri, fiyatlar ve süreç farklı kliniklere göre değişebilir. Beyazlatma işlemi sonucu dişlerde 10 tona kadar açılma görülebilir. Genel olarak birkaç hafta süren bir tedavidir. Peki diş beyazlatma yöntemleri nelerdir ve nasıl uygulanır kısaca bahsedelim.

1.Klinikte Diş Beyazlatma:

Bu tedavide diş hekimi öncelikle yumuşak dokuları ışıkla sertleşen bir malzeme ile korur. Sonrasında dişin beyazlamasına yardımcı jel dişe uygulanır. Işıkla da bu jel aktive edilir. İşlem birkaç hafta arayla tekrarlanabilir.

2. Ev Tedavisi ile Diş Beyazlatma:

Bu tavide ilk olarak diş hekimi kişinin diş ölçülerini alır ve laboratuvara verir. Bu ölçüler ile kişiye özel şeffaf bir plak hazırlanır. Plak içerisine geceleri yatmadan beyazlaştırıcı jel sürülür ve gece boyu kişi plağı kullanır. Bir iki haftalık tedavi ile dişler istenen beyazlığa ulaşır.

3. Lazer Diş Beyazlatma:

Lazer ile çok kısa sürede dişlerinizi beyazlatmanız mümkündür. Öncelikle diş hekimi ağız içindeki yumuşak dokuları izole eder sonrasında 3 4 dakika süresince lazer uygulaması yapar. Bu işlemin sonucunda beyazlatma işlemi tamamlanır.

Bu işlemler ve detayları için öneri içeriğimize de göz atabilir daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Öneri İçerik: Bleaching Diş Beyazlatma Nedir?

Siz de beyazlatma işlemi ve fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dişlerinizle ilgili herhangi bir sorununuz varsa veya kontrol için uzman hekimlerimizce sunulan ücretsiz muayene hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Estetik diş tedavileri hakkında daha fazla bilgi almak ve Holywood Smile hizmetimiz için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz: "Hollywood Smile"