İzmir acil diş polikliniği arayışınızda ProEstetik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak hizmetinizdeyiz. Alanında uzman ekibimiz, 7/24 açık diş polikliniği İzmir arayışınız için hizmetinizdedir. Acil diş polikliniği İzmir ili için bizi tercih edebilir, hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

İzmir nöbetçi diş polikliniği olarak hizmetimizi sürdürmekteyiz. Tüm tedavi işlemlerini gece 24’e kadar yaptırabiliyorsunuz. Özellikle çalışan ve izin alamayan kişiler için akşam tedavi hizmetlerimiz de bulunmaktadır. İzmir diş klinikleri arasında hizmetlerimizi inceleyebilir, bizi tercih edebilirsiniz.

7/24 diş polikliniği İzmir için aşağıdaki hizmetlerden faydalanabilirsiniz;

 • Diş ağrıları
 • Çürük tedavisi
 • Diş çekimi
 • Dolgu tedavileri
 • İlaçlı tedaviler
 • Diğer tedavi hizmetleri

İzmir Acil Diş Hekimi

İzmir Acil Diş Hekimi
İzmir Acil Diş Hekimi

İzmir acil diş hekimi arayışınız için ProEstetik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni tercih edebilirsiniz. Diş ağrıları ve çürükleri başta olmak üzere dolgu, diş köprüsü, kaplama, diş çekimi ve diğer tüm tedavi işlemleri için gece 24:00’a kadar hizmet vermekteyiz.

Alanında uzman ekibimiz, diş ile ilgili sorunları bulur ve sonrasında tedavi yöntemlerini sizlere sunar. Tedavi yöntemi seçildiğinde bir program hazırlanır ve tüm süreç, bu programa göre uygulanır. ProEstetik olarak İzmir diş polikliniği için tüm hizmetleri bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

İzmir acil diş hastanesi için ProEstetik'i tercih edebilir ve destek alabilirsiniz. İzmir acil diş polikliniği için kliniğimiz ile ilgili bilgilerle devam edelim...

Blog yazımız: Diş Taşı Neden Olur?

İzmir Acil Diş Polikliniği 2024

Acil Diş Polikliniği İzmir
Acil Diş Polikliniği İzmir

İzmir açık diş polikliniği arıyorsanız kliniğimiz gece 00:00’a kadar hizmet vermektedir. Özellikle acil müdahale gerektiren durumlar için polikliniğimizde nöbetçi diş hekimi bulunmaktadır. Nöbetçi dişçi İzmir arayışında profesyonel kadromuzdan destek alabilirsiniz.

İzmir acil diş polikliniği ihtiyacınız için daima uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Tedavi süreci ile ilgili tüm detayları bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

İzmir nöbetçi diş polikliniği için çalışma saatlerimizi telefonla bize ulaşarak öğrenebilirsiniz. İletişim yoluyla tedavi kapsamı dâhil pek çok bilgiyi alabilirsiniz. İzmir özel diş hastaneleri arasında ProEstetik'in hizmet politikalarıyla devam edelim...

İzmir Nöbetçi Diş Polikliniği

İzmir Nöbetçi Diş Polikliniği
İzmir Nöbetçi Diş Polikliniği

İzmir diş polikliniği açısından özel yerleri tercih edecekseniz ProEstetik olarak hizmetinizdeyiz. Özellikle İzmir 7/24 açık diş polikliniği bulmak zor olsa da acil müdahale gerektiren ağrılar başta olmak üzere diş ile alakalı olarak tüm sorun ve problemler için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Diş polikliniği İzmir arayışında ayrıca sağlık turizmi hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız iletişime geçerek tüm detayları öğrenebilirsiniz. İzmir’de en iyi özel diş polikliniği arayışınız için profesyonel kadromuz, deneyimli asistanlarımız ve ekibimizle birlikte hizmetinizdeyiz.

İzmir acil diş polikliğini için ProEstetik hizmet anlayışına dair kritik bilgilerle devam edelim...

7/24 Diş Polikliniği İzmir

İzmir’de 7/24 hizmet veren diş polikliniği bulmak biraz zor olsa da ihtiyaca yönelik olarak bu hizmeti de sağlıyoruz. Diş tedavileri için İzmir’de tercih edebileceğiniz en iyi kliniklerden birisi olan ProEstetik, uzman ekibiyle daima kaliteli hizmet vermektedir.

İzmir diş poliklinikleri için ProEstetik’i tercih edebilirsiniz. Tüm detayları bize ulaşarak öğrenebilir, süreç hakkında bilgi alabilirsiniz.  

Acil Diş Tedavisi Hizmetleri

Acil Diş Tedavisi Hizmetleri
Acil Diş Tedavisi Hizmetleri

Acil diş tedavisi bazı durumlarda gerekli olabiliyor. Özellikle iltihaplı diş problemlerinde, yoğun diş ağrısı vb. sorunlar için hemen müdahale gerekebilir. Tüm tedavilerin profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilmesi ise ayrı bir öneme sahiptir.

İzmir acil diş polikliniği için yukarıdaki tedavi hizmetlerini alabilirsiniz. Ayrıca kliniğimizden normal zamanlarda ek olarak aşağıdaki hizmetleri de alabilirsiniz;

 • Protez
 • Ortodonti
 • Lamine Kaplama
 • Diş İmplantı
 • Diş Köprüsü

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için "Hizmetlerimiz" sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: "Hizmetlerimiz"

Pazar Günü Açık Dişçi İzmir

İzmir diş poliklinikleri içerisinde ProEstetik, acil durumlar için her zaman hizmetinizdedir. ProEstetik olarak bizler, hastalarımızın acil tedavi ihtiyaçlarına en hızlı ve profesyonel şekilde yanıt vermeyi hedefliyoruz. Pazar günü açık dişçi İzmir araması için de bizi tercih edebilir ve her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Nöbetçi dişçi İzmir araması için iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz. Yukarıda açıkladığımız hizmetlerimiz kapsamında en uygun diş tedavi yöntemini sizlere uyguluyor ve sonrasında takip ediyoruz.

İzmir acil diş polikliği arasında ProEstetik'i tercih ediyorsanız çalışma saatlerimize mutlaka göz atın!

İzmir Diş Klinikleri: ProEstetik Çalışma Saatleri

ProEstetik Çalışma Saatleri
ProEstetik Çalışma Saatleri

Ekibimiz, tüm ihtiyaçlarınız için çalışma saatleri arasında hizmetinizde. Acil tedavi gerektiren özel durumlar için her zaman iletişime geçebilirsiniz. ProEstetik çalışma saatleri aşağıdaki gibidir;

 • Hafta içi ve Cumartesi günleri için 09:00 – 24:00 arasında hizmet vermekteyiz. Tüm tedavi hizmetleri için bu saat aralıkları geçerlidir.
 • İzmir acil diş polikliniği ihtiyacınızda telefon yoluyla her zaman bize ulaşabilirsiniz.

ProEstetik İletişim Bilgileri

 • Adres: Mimar Sinan, Şair Eşref Blv. No:90/A-B, 35220 Konak/İzmir
 • Telefon: + 90 232 463 47 47

7/24 diş polikliniği İzmir için bu iletişim kanallarından bizlere ulaşabilirsiniz.