Turizm - Proestetik

Diş bakım sürecinizi Tatile Dönüştürün

Proestetik Travel

Gülüşünüz bizim için önemli

Mutlu yarınlar

Proestetik'le başlar

Yol Haritası

İletişim

Danışmanlık

Rezervasyon

Yolculuk

Tatil

Tedavi

Mutlu Gülüş

ÜCRETSİZ HİZMETLER

Havaalanı Ulaşım Hizmeti

Danışmanlık ve Kontrol Hizmeti

Her Randevu için oteliniz ve kliniğiniz arası Ulaşım Hizmeti

Panoramik Röntgen(2D tarama) Hizmeti

Panoramik Röntgen(3D tarama) Hizmeti

Kliniğimize yapılan her ziyaret için İngilizce konuşan bir Tercüman Hizmeti

Proestetik Dental olarak Biz Hazırız!

Diş sağlığınız için para harcarken tekrar düşünün! Uygun fiyata Pro Estetik ile birlikte hem tatile çıkın hem de hayallerinizdeki gülüşe kavuşun!

ÜCRETSİZ PLANLAYALIM

İzmir'de Tatil

Türkiye diş turizmiyle birçok ülkeden misafirini ağırlıyor! Türkiye’nin en çok ziyaret edilen şehirlerinden birisi olan İzmir’de profesyonel ekibimize ağız bakımınızı yaptırırken, arda kalan vaktinizi şehirde tatil yaparak geçirebileceksiniz. Tedavinizi, uçuşunuzu ve otelinizi hadi birlikte ayarlayalım!

Seyahat

Park Yeri

Konaklama

Gezi

Çevirmen

Ulaşım

ŞEHİR
REHBERİ

Ziyaret Edilecek Yerler

İzmir’de gezilecek yerler listesi, yerli yabancı birçok gezginin merak ettiği başlıklardan birisi oluyor. Ege’nin incisi olarak adlandırılan İzmir gezilecek yerler bakımından oldukça zengin. Şehirde pek çok tarihi yerler ve doğal güzellikler bulunuyor. Bu anlamda İzmir’in saklı cennetleri bir hayli fazla diyebiliriz.

Tatil Yerleri

İzmir, Türkiye’nin en önemli turizm ve tatil kentlerinden birisidir. Ege’nin incisi olarak adlandırılan şehir, bu anlamda tarihi yapıları ve doğa harikası yerleriyle tatil için eşsiz fırsatlar sunuyor. İzmir tatil yerleri, kafa dinleyebileceğiniz, eşsiz bir tatil geçirebileceğiniz müthiş özelliklere sahiptir.

Restoran Önerileri

İzmir’de ne yenir sorusu, özellikle şehre ilk defa gelmiş yerli ve yabancı turistler tarafından sıkça soruluyor. İzmir yemek yerleri bakımından oldukça zengin bir şehirdir. Bölgede, her mutfak için bir mekân bulabilirsiniz. Ancak bu yazıda İzmir’den çıkmış, buraya has lezzetlere yer vereceğiz.

Eğlence Mekanları

İzmir eğlence mekanları, gezi amacıyla şehre gelen birçok kişi tarafından merak ediliyor. İzmir’de güneş battıktan hemen sonra gece hayatı başlamaktadır. İzmir gece hayatı bu anlamda oldukça renklidir diyebiliriz. Şehir merkezine yakın, ulaşımı kolay, keyifli vakit geçirebileceğiniz pek çok mekân bulunuyor.