M. Selim Bilgin - Proestetik
M. Selim Bilgin

Doç. Dr.
M. Selim Bilgin

1977 yılında Eceabat Çanakkale’de doğdu. İlkokula Bandırma 500 evler Ali Fahri İşeri İlköğretim okulunda başlayıp Balıkesir 6 Eylül İlköğretim Okulunda, Ortaokul ve liseyi ise Balıkesir Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi’nde bitirdi. 1996 yılında girdiği Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2001 yılında mezun oldu.

2008 yılında Selçuk Üniversitesinde “Estetik Post Sistemleri” başlıklı tez çalışması ile doktorasını tamamladı. 2011 yılında yardımcı doçent olarak atandı. 2017 tarihinde Doçentlik unvanını aldı.

2009-2016 yılları arasında Dental Anatomi ve Fizyolojisi teorik ve pratik eğitimini, Maddeler Bilgisi, Diş Hekimliği Tarihi ve Protetik Diş Tedavisi II derslerini verdi.

2017-2019 yıllarında Özel Alsancak Dentapolis Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde Protetik Diş Tedavisi uzmanı olarak çalışan Doç. Dr. Mehmet Selim Bilgin, Özel Pro Estetik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde ve Dentapolis Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde mesleki hayatına devam etmektedir.

Member of the royal college of surgeons of USA

Member of the general dental council (USA)

Yetenekler

Protez Tedavisi

Diş İmplantları

Dolgu

Kanal Tedavisi

Ortodonti Problemleri

Hakkımızda

Kliniğimiz 2011 yılında Doç. Dr. M. Selim Bilgin ve ekibi İzmir Alsancak'ta Pro Estetik Diş Kliniği bünyesinde. 500 m2'ye yakın alanda geniş ve modern bir klinikte tüm diş branşlarında ulusal ve uluslararası tüm hastalara diş hekimliği hizmeti vermekteyiz.

Diş hekimlerimizin tamamı Türk Diş Hekimleri Birliği üyesidir. İngilizce konuşuyorlar ve uluslararası hastalarla diş tedavileri ve gülümsemenizi geri kazandırmak için mevcut seçenekler hakkında bağlantı kurma konusunda çok fazla deneyime sahipler.

ÜCRETSİZ PLANLAYALIM