Invisalign® - Proestetik
Invisalign®

Invisalign®

Invisalign® ortodonti için önemli bir gelişmedir. Dişe takılan ve görüntüsü kişiyi rahatsız eden metal teller yerine şeffaf plaklar kullanılmaktadır. Bu plaklar sayesinde görüntünüzde herhangi bir değişim olmadan ortodonti tedavinizi devam ettirebilirsiniz. Geleneksel diş tellerinin aksine şeffaf plakların çıkartılabiliyor olması, dişlerinizi fırçalarken ya da yemek yerken rahatlık sağlamaktadır. Ağız içinde yara ve tahrişe neden olabilen braketler ve teller yerine invisalign oldukça konforlu bir alternatif tedavi yöntemidir. Uzman hekimler tarafından planlanması ve uygulanması gereken invisalign tedavisini kliniğimizde sizlere sağlıyoruz!

Invisalign®

iTero® Element™ Dijital Tarayıcı – Etkisiz Tarama

Pro Estetik Diş Kliniği son teknolojileri kullanarak ortodontik tedavi sağlıyor. Kliniğimiz Invisalign işlemi sırasında maksimum bakım ve hasta konforu için son teknoloji olan iTero® Element™ Dijital Tarayıcıyı kullanmaktadır. Bu teknoloji sayesinde, iTero® Element™, Invisalign® ve diğer ortodontik prosedürler için birkaç dakika içinde dijital ölçüler oluşturmak mümkündür.

Geleneksel ölçü alma işlemleri hasta için rahatsız edici olabilir. iTero® Element™ Dijital Tarayıcı, en baştan itibaren doğru ağız içi ölçüsü alır ve böylece daha rahat bir hasta deneyimi sağlar. Invisalign® tedavisi için yapılması gereken ölçü alımı bu şekilde çok daha zahmetsizdir.

iTero® Element™ ayrıca yerleşik bir simülatöre sahiptir - dişleri tarar ve daha düz, düzeltilmiş bir konumda dişlerinizin nasıl görünebileceğinin bir simülasyonunu oluştur. Bu sayede, tedaviye başlamadan önce ortodontik tedavinin gülümsemenizi nasıl iyileştirebileceğini görebilirsiniz!iTero™'nun Faydaları:

  • 3D taramaları sayesinde anlık sonuçlar ekrandan incelenebilir.
  • Konforlu ve hızlı tarama işlemi sağlar.
  • Hastalar için daha rahat bir deneyim sağlar.
  • Geleneksel kalıp alma işlemine ihtiyaç duyulmaz. Her işlem dijital ortamda gerçekleştirilir.
  • Tedavi daha doğru ve sorunsuz planlanır.
  • Hastaya uygun restorasyonlar kısa sürede planlanabilir.
  • Tedavi sürecinde oluşabilecek karışıklıklar ortadan kaldırılır.

Hakkımızda

Kliniğimiz 2011 yılında Doç. Dr. M. Selim Bilgin ve ekibi İzmir Alsancak'ta Pro Estetik Diş Kliniği bünyesinde 500 m2'ye yakın alanda geniş ve modern bir klinikte tüm diş branşlarında ulusal ve uluslararası tüm hastalara diş hekimliği hizmeti vermekteyiz.

Diş hekimlerimizin tamamı Türk Diş Hekimleri Birliği üyesidir. İngilizce konuşuyorlar ve uluslararası hastalarla diş tedavileri ve gülümsemenizi geri kazandırmak için mevcut seçenekler hakkında bağlantı kurma konusunda çok fazla deneyime sahipler.

ÜCRETSİZ PLANLAYALIM

Invisalign®
Invisalign®

Invisalign®

Invisalign® ortodonti için önemli bir gelişmedir. Dişe takılan ve görüntüsü kişiyi rahatsız eden metal teller…

Tedavi Süresi

6-12 Ay

Invisalign Teen
Invisalign Teen

Invisalign Teen

Gençseniz eğer uğraşacak çok şeyiniz var demektir. Çarpık ve yamuk dişlerin bunlardan birisi olmasına gerek…

Tedavi Süresi

6-12 Ay

Bonding
Bonding

Bonding

Bonding, diş boşluğunu doldurmak, renk eşitsizliğini gidermek ya da çatlak ve kırık dişleri onarmak gibi…

Tedavi Süresi

6 Gün

Ozon Tedavisi
Ozon Tedavisi

Ozon Tedavisi

Ozon tedavisi, oksijen ve ozon karışımının uygun miktarlarda vücut boşluklarına ya da dolaşım sistemine uygulanmasıdır.…

Tedavi Süresi

6-12 Ay