Nobel implant fiyatları 2024 yılında değişen kurla birlikte değişmiştir. Gelin en başarılı implant markalarından olan Nobel Biocare'in 2024 yılı verilerini inceleyelim!

İmplantlar eksik dişlerin yerine yapay dişler yapmak için kullanılır. Diş kökü ve diş kısmı olmak üzere iki kısımdan oluşur. Ağız içerisine yerleştirilen implantların kalitesi oldukça önemlidir.

Nobel İmplantlar

Nobel İmplant Fiyatları

Doğal dişlerini kaybeden kişiler için yapılan implantların kalitesi oldukça önemlidir. Farklı dişler ve farklı çene yapıları için implantlar üretilir. Bu sayede her hastaya kendi orijinal diş konforunda yapay dişler sunmak hedeflenir.

Nobel implant da kendini kanıtlamış pek çok diş hekiminin önerdiği bir implant markasıdır.

Çene yapısına yerleştirilen implantların ham maddesine, üretimine ve çeşidine göre fiyatları da değişir. Bu nedenle en doğru fiyatlandırmayı diş hekiminize danışarak öğrenebilirsiniz.

Bilgilendirme amacıyla gelin bu implantların fiyatlarına bakalım!

Nobel İmplant Fiyatları

İlk olarak nobel implant fiyatlarına genel olarak bakalım. Bu fiyatlandırmaları ayrıntılı ve net bir şekilde vermek hastayı görmeden oldukça zordur. Veriler yalnızca genel olarak bilgilendirme amaçlıdır.

Nobel implant fiyatları 600-1000 dolar arasında değişiklik gösterir. İsviçre menşeili bu marka 2002 yılında kurulmuştur. Nobel implant, alanında öncü bir markadır. Kaliteli ürünleri sayesinde hem tedavi sürecini hem de tedaviden sonra kullanım sürecini en iyi hale getirir.

Nobel implant yabancı bir implant markası olduğu için fiyatlar dolar üzerinden belirlenir. Bu nedenle kurdaki dalgalanmalar fiyatlandırmayı da doğrudan etkiler.

İmplantlarda Uzun Yıllar Kullanım

Nobel İmplant Fiyatları

Nobel Boicare implantlar uzun yıllar kullanılabilir. Bu uzun kullanım süresi ile de pek çok diş hekimi tarafından tercih edilir. İmplantların uzun yıllar kullanımı için yalnızca kalitesi değil hastanın özeni de önemlidir.

İmplant kullanan hastaların diş bakımına ve ağız hijyenine ekstra özen göstermesi gerekir. Doğru diş ipi kullanımı, diş fırçası kullanımı oldukça önemlidir.

Nobel Biocare İmplant - All in Four

Dünyanın birçok ülkesinde tercih edilen Nobel Biocare en iyi implant markaları arasındadır. Özellikle "all in four" sisteminin öncüsü olarak bilinen markanın AR-GE araştırmaları devam etmektedir.

All in four sistemini merak ediyor ve daha detaylı bilgi almak istiyorsanız "All On Four Implant Nedir? Nasıl Yapılır?" başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: "All On Four Implant Nedir? Nasıl Yapılır?"

Nobel İmplant Uygulamaları

Nobel implant fiyatları uygulamanın yapılacağı alana, kliniğe ve tedavi sürecine göre farklılık gösterebilir. İmplant fiyatları ve tedavi ücreti ayrı ayrı hesaplanır.

Nobel implant diğer implantlarla karşılaştırıldığında yüksek kaliteli bir ürün olarak öne çıkar buna bağlı olarak nobel implant fiyatları da yüksektir. Sürekli yaptığı yeniliklerle alanında öncü bu marka uzun kullanım ömrü sayesinde de diş hekimlerince önerilir. Bu nedenle tercihinizi yaparken kullanım ömrüne göre fiyat karşılaştırması yapmanız önerilir.

İmplant fiyatları hakkında genel bilgi almak için “İmplant Fiyatları 2024 – GÜNCEL FİYAT LİSTESİ!” adlı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Öneri İçerik: İmplant Fiyatları

Nobel İmplant Tedavi Ücretleri ve Fiyatlandırma

Nobel İmplant Fiyatları

Dünyanın pek çok yerinde implant tedavisi yapılır. Nobel İmplantlar da dünyanın farklı yerlerinde farklı üreticiler tarafından üretilir ve satışı yapılır. Bu nedenle net bir fiyat vermek zordur.

Farklı ülkelerdeki farklı satıcı ve üreticilerin olması fiyatlandırmada farklılıklara neden olur. Bunun yanı sıra kur değişimleri, implantı yaptırdığınız kliniğin fiyatlandırma politikası da değişikliklere neden olur.

Türkiye’de Nobel implant fiyatları 600-750 dolar arasında değişirken İngiltere’de maliyet 1700-1900 arasındadır.

Tedavi sürecinde yalnızca implantın fiyatı değil tedavi süreci için de ayrı bir ücretlendirme yapılır. En doğru şekilde tedavi sürecini öğrenmek ve kendiniz için fiyat bilgisi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nobel İmplant Fiyatları

Diş problemleri ihmal edildiğinde daha da büyür ve kişinin hayat kalitesini ciddi anlamda etkiler. Bu nedenle dişlerinizle ilgili herhangi bir problemde en hızlı şekilde diş hekimine başvurmanız önerilir.

Profesyonel ekibimizden ücretsiz ilk muayene hizmeti ile geç kalmadan implant tedavinize başlayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için;

TIKLAYIN: "Hizmetlerimiz"